K nákupu multifunkční parní trouby nyní získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením profesionálního kuchaře v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

Povzneste své kuchařské umění na vyšší úroveň.

Vyzkoušejte si nejnovější spotřebiče AEG a seznamte se důkladně s jejich technologií. Nezáleží na tom, jestli o koupi teprve přemýšlíte a váháte, nebo se chcete stát mistrem vaší nově vybavené kuchyně. Naši profesionální kuchaři budou vašimi průvodci a zasvětí vás do tajů přípravy těch největších lahůdek.

Objevte kouzlo pečení v multifunkčních parních troubách.

Naučte se vařit, grilovat i péct v multifunkční parní troubě.

Vaření v páře je moderním způsobem přípravy jídla, který dokáže zachovat texturu, chuť, barvu a hlavně vitamíny v každém soustu. Chcete se naučit připravovat pokrmy tak luxusní, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací?

Na našich kurzech vaření si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme, vrátíme vám kurzovné. Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní, ji zdarma naučíme maximálně využít a ovládat. A všem nabízíme kuchařku s úžasnými recepty a tipy na vaření v páře, a to ke stažení zcela zdarma.

Jednoduchá příprava metodou sous-vide.

S parní troubou SteamPro můžete připravovat delikatesy metodou SousVide přímo u vás doma.

Vyberte si tu pravou.

Vyberte si z našich parních trub tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Trouba SteamBoost je vhodná pro přípravu křupavého chleba a vynikajících pečení. Nabízí také programy na přípravu lahodné křupavé zeleniny nebo ryb. Naše nejpokročilejší trouba SteamPro pak umožňuje i profesionální vaření metodou SousVide.

Exkluzivní kurzy vaření v multifunkčních parních troubách AEG.

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta v hodnotě 2500 Kč ZDARMA! Akce platí od 1. 6. 2015 do odvolání.

Zaregistrujte se do kurzů vaření zdarma

Chci se zaregistrovat

Pokud si s sebou budete chtít vzít doprovod, nabízíme vám druhou vstupenku za zvýhodněnou cenu 500 Kč.

Platí pro trouby AEG:

AEG Mastery KSE782220M

AEG Mastery BSE792320M

AEG Mastery BSE792320B

AEG Mastery BSE782320M

AEG Mastery BSE882320M

Co se na kurzech naučíte?

Naši profesionální kuchaři vás během kurzu naučí využívat vaši novou multifunkční parní troubu na maximum. Co vás na kurzu čeká?

  • Dozvíte se, jak svoji troubu ovládat a naplno využívat její funkce.
  • Naučíte se využívat jedinečných předností vaření a pečení v páře.
  • Připravíte a ochutnáte kompletní menu - předkrm, hlavní jídlo i dezert.
  • Vychutnáte si vybraná vína z nabídky kuchařských škol.
  • Odnesete si naši kuchařku plnou inspirace a zajímavých receptů pro vaření, pečení a grilování v multifunkčních parních troubách.
  • Užijete si příjemný večer plný inspirace.

Kurzy vaření začínají vždy od 18 hod a trvají přibližně 3 hodiny.

více informací zde