Načítá se...
Zpět

HISENSE RF702N4IS1

RF702N4IS1Doprava zdarma

Víte, že... ?

  • Víte že Spotřebiče PŘIVEZEME naší expresní dopravou k Vám domu
  • Víte že Nad 2.000,- máme dopravu zdarma po celé ČR
  • Víte že Nabízíme zboží pouze od oficiálních českých dovozců
24 990 Kč
Prodloužená záruka
+ 1 399 Kč
+ 2 499 Kč
+ 3 499 Kč
Na splátky: 0 Kč + 24 x 1250 Kč
Splátky iplatba
Cena bez DPH: 20 653 Kč
EAN: 6921727031440
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Dostupnost na dotaz
Koupit na splátky:Essox

  • Jméno:

    Aktuální rok:  • Vytisknout Tisk
  • Odeslat emailem Odeslat emailem
Na electro.cz Vám pomůžeme s výběrem Vámi požadovaného zboží.

Hisense RF702N4IS1

Kombinovaná chladnička RF702N4IS1 typu FrenchDoor je jasnou volbou pro každého, kdo chce pohodlně a efektivně uchovat čerstvost svých potravin. Kombinace moderního designu s výkonnou technologií a prostorným interiérem nabízí lehko dostupné a dobře organizované uložiště pro vaše potraviny. Díky většímu objemu nabízí možnost méně stráveného času nakupováním a díky většímu přehledu o uložených potravinách dokonce pomáhají redukovat plýtvání. Není divu, že se do nich každý zamiluje.

 

Total NoFrost

Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu Total NoFrost, zabraňuje hromadění ledu a námrazy, pro nízkou spotřebu energie. Výsledkem je optimální využití prostorové kapacity, bez potřeby rozmrazování a čištění interiéru. Obaly nebo kousky mražených potravin se k sobě nelepí a prostor v mrazničce je čistý a uklizený.

 

Multi AirFlow

Díky rovnoměrné distribuci studeného vzduchu, kterou umožňuje systém Multi AirFlow od Hisense, je v mrazničce i chladničky trvale udržována optimální teplota – jídlo je dokonale vychlazené, bez ohledu na to, na kterou polici ho umístíte.

Dávkovač vody a výrobník ledu

Dotykově ovládaný výrobník ledu s dávkovačem vody vám umožní vychutnat si chlazenou vodu, ledové kostky či ledovou tříšť. U tohoto modelu RF702N4IS1 je nutné připojení k přívodu vody.Elektronické ovládání

Elektronické ovládání a přehledný LED display umožňuje okamžitou kontrolu nastavení teploty. Funkce jako rychlé zmražení či prázdninový režim je možné zapnout jednoduchým dotykem. V případě náhlého zvýšení teploty vás okamžitě upozorní integrovaný alarm.

Funkce rychlého chlazení

Funkce intenzivního chlazení sníží teplotu chladničky až na 3 °C, což je téměř o polovinu než při standardní teplotě. V kombinaci s velkým objemem chladicí části je tato teplota ideální pro prudké ochlazení potravin po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v chladicí části se vrátí na původní nastavení.

 

Funkce rychlého mrazení

Zmražení velkého množství jídla? Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se zachovali prospěšné látky v potravinách a jejich kvalita. Přibližně po 52 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazícím prostoru se vrátí do původního nastavení.

 

Úsporný režim EcoMode

Při případě dlouhodobé nepřítomnosti, např. během prázdnin nebo služební cestě, když jsou dvířka neustále zavřené, lze aktivovat ECO režim pro úsporu energie. Po aktivaci ECO režimu se teplota automatický nastaví na 15 °C v chladničce a -18 °C v mrazničce co minimalizuje spotřebu energie.

 

LED osvětlení

LED osvětlení v chladící i v mrazící části poskytuje vynikající a vysoko účinné osvětlení, protože má delší životnost a využívá podstatně méně energie než běžné žárovky.

Police ve dveřích

Dveře chladničky nabízejí spoustu úložného prostoru pro největší skleněné nebo plastové lahve. Speciální držáky se postarají, aby lahve při otevírání a zavírání dveří vždy zůstaly na svém místě a zabraňují tak jejich vypadnutí nebo poškození.

Integrovaná rukojeť

Stylová skrytá rukojeť je integrována do dveří bez vyčnívajících prvků, aby zajistila elegantní moderní vzhled, který se hodí do každé kuchyně. Jednoduchý design zajišťuje snadné čištění.

 Kvalita, design a příznivá cena jsou přednostmi tohoto zboží.

Související produkty:

Podporované platby:
¨