Head 1200
cisty domov btn
Cisty domov head 1200


Perfektně čisté prádlo s pračkou a sušičkou Beko
Pračky Beko se o prádlo postarají, že bude nejen bez jediné skvrnky, ale také bez mikroorganismů, pylů a jiných alergenů. To vše díky šikovnostem jako je pára, program Hygiene+ či chytré dávkování pracího prostředku AutoDose. A díky sušičce Beko bude prádlo ještě čistší, protože se na něj při sušení žádné nové nečistoty nenachytají!
 
 

PRAČKY

pracky btn

SUŠIČKY

susicky btn

Umyté nádobí bez práce s myčkami Beko
Myčky Beko dokážou proměnit pořádně zašpiněné nádobí v zářivé jako nové. Nejen programy BabyProtect a Intensive70 se starají o čistotu, ale také funkce, které udržují myčku stále čistou, jsou klíčem k nádobí jako ze škatulky.

 

MYČKY 

mycky btn

 

uchovani potravin btn

uchovani potravin head 1200

Dlooouho čerstvé potraviny s lednicemi Beko
Lednice Beko jsou vaši obránci čerstvosti. Nenamrzají a to ani v prostoru mrazničky, potraviny udrží čerstvé až 30 dní a přihrádka s aktivním modrým světlem navíc dokáže uchovat vitamíny a chuť ovoce a zeleniny, takže chutnají jako právě utržené.

 cisty-domov_11 suplikove mrazaky

 

 cisty-domov_12 truhly

 

cisty-domov_13 Lednice Everfresh

 

cisty-domov_14 Velke lednice

 

prirpava dobrot btn

priprava dobrot head 1200

Vyžeňte mikroby z domova a nakopněte imunitu s malými domácími spotřebiči Beko
Úklid může být snadný a rychlý, stačí mít ty správné pomocníky! Vysavače Beko mají systém a filtry pro účinné zachycení nečistot, takže máte jistotu, že váš úklid nebude nadarmo. A když už budete mít domov jako klícku, odměňte se vitamínovou bombou z vakuového mixéru anebo prostě dobrou kávou jako z kavárny.
 
Trouby Beko nemusí sloužit jenom na pečení
Trouby Beko jsou pomocníky nejen při pečení, ale také v úklidu. Díky pyrolytickému čištění se samy vypulírují a ty s párou můžete použít pro sterilizaci lahví, dudlíků a dalších potřebností. A když nebude co sterilizovat, zkuste upéct něco nového. Co třeba upéct v páře křupavý chlebík s nadýchanou střídkou?
 

PARNÍ TROUBY

cisty-domov_21 trouby

KÁVOVARY

cisty-domov_24 kavovary

POLÉVKOVAČ

cisty-domov_22 polevkovace

 

VAKUOVÝ MIXÉR

cisty-domov_23 vakuovy mixery

Jak vybrat lednici?

Čeká vás výběr nové lednice? Podívejte se na hlavní body, na které při jejím výběru nezapomenout a které vám ulehčí její výběr.

Číst

IMG_1976
 
 

Programy praček a myček Beko, které odstraní viry

Obzvláště v dnešní době bychom měli dbát na hygienu a čistotu své domácnosti. Jak ale zajistit, aby naše úsilí a péče byla efektivní? Podívejme se, co zjistila Světová zdravotnická organizace (WHO) a jak vám s tím mohou pomoct spotřebiče Beko.

Číst 

 
CZ 04 Lifestyle foto zehliciho pana