Načítá se...
Zpět

AEG 69079IU-MN

69079IU-MNDoprava zdarma

Víte, že... ?

 • Víte že Spotřebiče PŘIVEZEME naší expresní dopravou k Vám domu
 • Víte že Nad 2.000,- máme dopravu zdarma po celé ČR
 • Víte že Nabízíme zboží pouze od oficiálních českých dovozců
17 990 Kč
Prodloužená záruka
+ 1 199 Kč
+ 1 899 Kč
+ 2 499 Kč
Na splátky: 0 Kč + 24 x 900 Kč
Splátky iplatba
Cena bez DPH: 14 868 Kč
EAN: 7332543645619
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Dostupnost na dotaz
Koupit na splátky:Essox

 • Jméno:

  Aktuální rok: • Vytisknout Tisk
 • Odeslat emailem Odeslat emailem
U nás máte záruku kvality - již 14 let prodáváme zboží přes internet a máme celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám vrací.

AEG 69079IU-MN

Tento moderní elektrický sporák AEG 69079IU-MN šířky 60 cm v elegantním nerezovém designu disponuje indukční varnou deskou se 4 varnými zónami. Multifunkční trouba o extra velkém objemu 73 litrů je vybavena praktckými programy, kromě tradičního pečení a grilu také pravým horkovzduchem s ventilátorem a zadním kruhovým tělesem. Nechybí ani program pro pizzu, Turbo gril nebo horký vzduch s párou. Varná deska nabízí funkci Booster pro vysoký výkon, funkci pauza pro přerušení vaření, funkci automatického ohřevu nebo dětskou pojistku. Spotřebič AEG 69079IU-MN spadá do úsporné energetické třídy A. Pomocí displeje časovače UniSight tohoto sporáku můžete kontrolovat průběh přípravy vašeho jídla. Poskytuje vám rychlý přehled o stavu přípravy jídla. Jistě oceníte i zápustné ovládací knoflíky nebo praktická odnímatelná skleněná dvířka se snadným čištěním. Ve výbavě nechybí ani dvojnásobný teleskopický výsuv pro snadnější manipulaci nebo praktická zásuvka pro odkládání příslušenství. S mimořádně velkým plechem na pečení MaxiTray hravě připravíte i vetší porce chutných pokrmů najednou.

Technické parametry:

 • Výška
 • 85 cm
 • Šířka
 • 59,6 cm
 • Hloubka
 • 60 cm
 • Objem trouby:73 l
 • Vysouvání plechu:teleskopické
 • Samočištění:ne
 • Počet programů:7
 • Kruhové těleso:ano
 • Horní ohřev:ano
 • Spodní ohřev:ano
 • Horní a spodní ohřev:ano
 • Ventilátor:ano
 • Horkovzduch:ano
 • Gril:ano
 • Parní ohřev:ano
 • Oválná zóna:ne
 • Multi zóna:ne
 • Displej: ano
 • Vícevrstvé sklo dvířek:ano

AEG 69079IU-MN má tyto přednosti:

Indukční technologie

Indukční technologie

Moderní, rychlé a bezpečné vaření

Indukční vaření již nesmí chybět v žádné moderní kuchyni. Ve srovnání s jinými typy varných ploch se indukční desky zahřívají mnohem rychleji a umožní vám tak pustit se do vaření takřka okamžitě. A vy můžete ušetřený čas věnovat doladění chuti. Povrch desky přitom zůstává chladný a bezpečný, protože se zahřívá pouze dno nádobí. A co víc, hladký povrch varné desky se velmi snadno čistí, protože se na něm nepřipálí rozlité pokrmy. Mějte vše pod kontrolou.

Horkovzdušný systém

Horkovzdušný systém

Všude rovnoměrně propečené

Trouba tohoto sporáku AEG se může pochlubit horkovzdušným systémem ohřevu, který zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se tak ohřeje rychleji a v celém jejím prostoru dosáhnete rovnoměrných výsledků pečení, takže vaše pokrmy budou vždy dokonale připravené. Navíc ušetříte nejen čas, ale i peníze za energie. U pokročilejších modelů naleznete navíc kruhové topné těleso, díky kterému neustále proudí do trouby horký vzduch, což zaručí, že se vám při přípravě nesmíchají vůně ani chutě a příprava jídla bude ještě rychlejší. Horkovzduch je perfektní například pro pečení buchet, keksů, rohlíků nebo vánočního cukroví, které bude skvěle křupavé.

Sušicí funkce

Sušicí funkce

Zachovejte texturu i chuť

V troubě tohoto můžete sušit ovoce a zeleninu. Pomocí sušicí funkce můžete péci při teplotě mezi 50 °C a 100 °C, což představuje účinný způsob, jak dosáhnout jedinečné chuti a měkké struktury sušených pochoutek a zároveň v nich uchovat všechny živiny.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy

Pro snadný přístup a manipulaci

Teleskopické výsuvy u pečicích trub vám přinášejí maximální komfort při pečení. Díky nim je manipulace s plechy velmi pohodlná a bezpečná. Po vysunutí zůstávají plechy ve stabilní poloze, vy rychle získáte přehled nad připravovaným jídlem. Zasunutí plechů zpět do trouby je opět jednoduché a rychlé.

Plech MaxiTray

Plech MaxiTray

Pečte skvěle i velká množství jídla

Proč se spokojit s přípravou malých porcí chutných pečených jídel? Mimořádně velký Plech Maxi-Tray je o 20 % větší než plechy na pečení standardní velikosti, čímž vám umožňuje upéct větší a uspokojivější porce sladkého pečiva najednou. (ilustrační obrázek)

Funkce PowerBoost

Funkce PowerBoost

Okamžitý maximální výkon

Funkce zesílení výkonu PowerBoost okamžitě zvýší výkon varné zóny, díky čemuž začne voda v hrnci vřít během několika sekund a pánev bude vmžiku rozpálená. Tato funkce se skvěle hodí, když potřebujete rychlý a intenzivní ohřev.

Funkce Pauza

Funkce Pauza

Pomocník při nečekaném vyrušení

Určitě se vám občas stane, že vás při vaření vyruší telefon, zvonek nebo vaše malá ratolest. Proto je tato varná deska AEG vybavena praktickou funkcí Pauza (Stop+Go). Stačí ji jedním stiskem aktivovat a proces vaření se přeruší. To vám poskytne dostatek času vyřídit vyřídit telefonát nebo dojít si pro další přísadu. Opětovným stiskem tlačítka se vaření obnoví s původním nastavením.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba

Každé sousto bude chutnat skvěle

Díky multifunkční troubě tohoto sporáku budou všechna jídla chutnat skvěle. A díky rovnoměrnému rozptylu tepla bude i každé sousto stejně chutné. Připravujte celou škálu pokrmů a vychutnejte si vynikající výsledky.

Třístupňový ukazatel zbytkového tepla

Třístupňový ukazatel zbytkového tepla

Pro efektivní hospodaření a bezpečnost

Díky důmyslnému třístupňovému systému uvidíte po vypnutí varné zóny, jak moc je ještě horká. Můžete pak inteligentně využít veškerého zbytkového tepla, například pro udržení teploty uvařeného pokrmu. V neposladní řadě přináší tato funkce větší bezpečnost při používání desky, upozorní vás na možné riziko popálení.

Funkce řízení výkonu PowerManagement

Funkce řízení výkonu PowerManagement

Upravte výkon desky dle potřeby

Tato funkce umožňuje jednofázové připojení spotřebiče (tzn. 220-240 V), a to prostřednictvím omezení výkonu. Funkce se zapne, když celkové elektrické zatížení varných zón zapojených do jedné fáze přesáhne nastavenou hodnotu (standardně bývá nastaveno 3700 W). Jinými slovy funkce snižuje výkon pro ostatní varné zóny zapojené do stejné fáze. Pokud máte možnost dvou nebo třífázového připojení (400 V), nebudete PowerManagement potřebovat. Instalaci sporáku musí vždy provádět kvalifikovaný odborník.

Skleněná dvířka se snadným čištěním

Skleněná dvířka se snadným čištěním

Neustále skvělý pohled na vaše kulinářské výtvory

Skleněné panely u dvířek trouby lze díky novému systému závěsů snadno vyjmout za účelem jejich rychlého vyčištění. Poté už jen stačí vše nasadit zpět a můžete se opět kochat pohledem na přípravu vašeho oblíbeného jídla. (ilustrační obrázek)

Zasunovací knoflíky

Zasunovací knoflíky

Snadné ovládání trouby, jednodušší čištění

Tento sporák je vybaven praktickými zasunovacími (zápustnými) otočnými ovladači pro váš větší komfort. Pokud knoflíky nepotřebujete, jsou zapuštěné, ničemu nepřekáží a navíc můžete snadněji očistit ovládací panel trouby. Pokud potřebujete například zvolit nějaký program nebo teplotu, stačí knoflík jednoduchým stiskem vysunout a otočit na požadované nastavení.

LCD displej

LCD displej

Zjistěte vše důležité jediným pohledem

Tento moderní sporák nabízí přehledný displej, díky kterému budete mít vždy rychle přehled o stavu přípravy jídla. Na displeji můžete nastavit zvukovou výstrahu (minutku) nebo nastavit a zkontrolovat zbývající čas do konce přípravy pokrmu.

Dětská bezpečnostní pojistka

Dětská bezpečnostní pojistka

Ochrana před nenechavými prstíky

Dětský zámek vám umožní zabránit nechtěnému přenastavení funkcí. Funkci aktivujete a deaktivujete delším stiskem příslušného tlačítka nebo kombinací tlačítek (dle modelu).

Zásuvka pro skladování plechů

Zásuvka pro skladování plechů

Více místa na příslušenství

Praktický úložný prostor v dolní části sporáku vám dává k dispozici další místo k ukládání důležitého příslušenství. Nemusíte tak pečicí plechy hledat a máte je vždy při ruce.

Neshoduje se tento produkt s vašimi požadavky? Napište nám a my vám pomůžeme vybrat jinou, vhodnější variantu. Vybrané zboží vám rozvezeme po celé ČR nebo si jej můžete vyzvednout na jedné z našich osmi poboček!

Související produkty:

Podporované platby:
¨