Načítá se...
Zpět

SODASTREAM JET WHITE Výrobník sody

Doprodej
JET WHITE Výrobník sody

Víte, že... ?

  • Víte že Na všechny spotřebiče se vztahuje plná zákonná záruka
  • Víte že Všechny spotřebiče jsou od oficiálních českých dovozců
  • Víte že Připravte se s námi na jaro !
  • Víte že Akční nabídka zahradní techniky na našem e-shopu
1 390 Kč
Prodloužená záruka
+ 279 Kč
+ 499 Kč
+ 749 Kč
Cena bez DPH: 1 149 Kč
Doporučená cena:1 590 Kč
EAN: 7290006319371
Záruka:24-měsíců
Dostupnost:Skladem

  • Jméno:

    Aktuální rok:  • Vytisknout Tisk
  • Odeslat emailem Odeslat emailem
Neshoduje se tento produkt s vašimi požadavky? Napište nám a my vám pomůžeme vybrat jinou, vhodnější variantu. Vybrané zboží vám rozvezeme po celé ČR nebo si jej můžete vyzvednout na jedné z našich osmi poboček!

Výrobník nápojů SodaStream JET WHITE. Výrobník nápojů SodaStream JET WHITE je moderní, elegantní, zábavný a jednoduchý na použití, s přípravou podle vlastních preferencí spotřebitelů. SodaStream JET WHITE se vyznačují jednoduchou obsluhou a elegantním designem. Pomocí přístrojů SodaStream JET WHITE si připravíte doma snadno a rychle, perlivé svěží nápoje. Pouhým stlačením tlačítka si připravíte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá.

 

Jak to funguje? Naplňte láhev studenou vodou, vyklopte hlavu výrobníku sodovky a zašroubujte do ní hrdlo láhve s vodou. Opakovaným stiskem tlačítka připravte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti. Láhev vyšroubujte a dle chuti doplňte množství sirupu. Není nic jednodužšího.

Přístroje SodaStream JET WHITE změní běžnou vodu z vodovodu za pár sekund v sodovku nebo perlivé nápoje.

 

Zdravý životní styl - S přístroji SodaStream připravíte čerstvé nápoje pro Vaši rodinu.

Pohodlí a úspora místa v kuchyni - Už není potřeba tahat těžké lahve z obchodu domů, skladovat je a po spotřebování obsahu likvidovat nebo vracet prázdné lahve.

Úspora nákladů - 1 litr sodovky z výrobníku sody (SodaStream) je levnější než perlivá voda zakoupená v běžném obchodě a vyjde na 2,90 Kč.

Nápoje podle vlastní chuti - Udělejte si nápoj právě tak jak ho máte rádi silně perlivý nebo jemně perlivý, sladší, měně sladký nebo snad light…?

Zábava pro celou rodinu - Výroba domácí sodovky je snadná a zábavná i pro děti

 

Společnost Soda-Club je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Výrobky se prodávají pod obchodními značkami Soda-Club a SodaStream a to ve více než 30 zemích světa.

Dlouhá tradice se datuje až do roku 1903, kdy Soda-Club uvedl na trh s nápoji první pokrokový výrobník sodové vody.
Výrobky SodaStream umožňují zákazníkovi sytit vodu a ochutit ji na sycené nápoje přímo doma jako alternativu k baleným vodám nebo nápojům v plechovkách.

Každý rok SodaStream zásobuje 8 milionů domácností 600 miliony litry sycených nápojů.

SodaStream splňuje všechny níže uvedené mezinárodních standardy kvality vývoje a výroby: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EU, Švýcarsko), TPED a PED (EU), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS.

SodaStream je přítomen ve více než 30 zemích světa a prodává své produkty přímo nebo prostřednictvím distribučních partnerů v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Maďarsku, Izraeli, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, Nizozemí, Novém Zélandu, Norsku, Jihoafrické republice, Jižní Koreji, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a Spojených státech.

Proč SodaStream ?

1. Méně odpadu z plechovek a lahví
2. Menší znečištění ovzduší způsobeného přepravou lahví s nápoji od výrobce do obchodů
3. Studie ukazují, že výroba sodovky v domácím výrobníku sodovek zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí než limonády v lahvích.

SodaStream zabraňuje vzniku většiny znečištění vznikajících při výrobě, balení a transportu běžných nápojů v lahvích.

 

Další informace o výrobníku nápojů SodaStream JET WHITE naleznete ve specifikacích produktu.

 

ZDARMA 2ks SIRUPŮ 500ml

PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Záruka důvěry - již 14 let prodáváme on-line zboží přes internet.

Související produkty:

Podporované platby:
¨