Na této adrese na Břevnově máme blízko sebe dvě partnerské prodejny elektro:

Prodejna ELEKTROUNIVERSAL – Bělohorská 122:

Jedná se o značkovou prodejnu bílé techniky a elektroniky a nyní nově také o kuchyňské studio. Na této prodejně si můžete vyzvednout jakýkoli spotřebič. Zboží si také můžete na místě s naším pracovníkem zkontrolovat. Za osobní odběr neplatíte žádný další poplatek, osobní odběr máme na této pobočce ZDARMA.

V této prodejně elektroniky a bílé techniky si většinou můžete vyzvednout zboží velmi rychle po objednání. Pokud si v objednávce zvolíte osobní odběr na této prodejně, budeme Vás telefonicky kontaktovat o možném termínu vyzvednutí. Budete-li mít zájem si spotřebič vyzvednout rychle (např. ještě tentýž den), kontaktujte nás prosím telefonicky, nebo e-mailem a my Vám rádi zjistíme, zda se vybraný spotřebič nachází přímo na této pobočce a zda si jej tedy můžete osobně vyzvednout v požadovaný den nebo čas.

Jelikož se v této naší partnerské prodejně Elektrouniversal nachází nově již výše zmíněné kuchyňské studio (nachází se přímo v prodejně v prvním podzemním podlaží), rádi Vás v případě zájmu pracovníci pobočky kuchyňským studiem provedou a v případě zájmu Vám rádi vytvoří 3D návrh kuchyně dle Vašich požadavků.

 

Prodejna ELEKTROUNIVERSAL – Bělohorská 128:

Na této adrese najdete naši druhou partnerskou pobočku Elektrouniversal. Jedná se o značkovou prodejnu převážně malých spotřebičů, bílé techniky a elektroinstalačního materiálu.

Na této prodejně si můžete vyzvednout také spotřebiče jakýchkoli rozměrů. Osobní odběr je zde ZDARMA. Spoustu výrobků (hlavně malých spotřebičů) máme na prodejně skladem. Zboží si při vyzvednutí samozřejmě můžete s naším pracovníkem překontrolovat.

Pokud si tedy objednáte zboží s osobním odběrem na této pobočce, bývá k vyzvednutí obvykle velmi rychle. Budete-li si chtít před objednáním prověřit dostupnost výrobku, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem.


Jak se k nám dostanete?

Adresa: Bělohorská 122, 128 (prodejny ELEKTROUNIVERSAL: po - pá 8,30-17,30)

Tramvají: č. 22, 25 zastávka U Kaštanu


Zvětšit mapu

Zvětšit mapu

Na těchto prodejnách si můžete vyzvednout:

Velké i malé spotřebiče (tel: 220 517 080, 220 510 460)