Prodejna ELEKTROUNIVERSAL – Bělohorská 122:

Jedná se o značkovou prodejnu bílé techniky a elektroniky a nyní nově také o kuchyňské studio. Na této prodejně si můžete vyzvednout jakýkoli spotřebič. Zboží si také můžete na místě s naším pracovníkem zkontrolovat. Za osobní odběr neplatíte žádný další poplatek, osobní odběr máme na této pobočce ZDARMA.

V této prodejně elektroniky a bílé techniky si většinou můžete vyzvednout zboží velmi rychle po objednání. Pokud si v objednávce zvolíte osobní odběr na této prodejně, budeme Vás telefonicky kontaktovat o možném termínu vyzvednutí. Budete-li mít zájem si spotřebič vyzvednout rychle (např. ještě tentýž den), kontaktujte nás prosím telefonicky, nebo e-mailem a my Vám rádi zjistíme, zda se vybraný spotřebič nachází přímo na této pobočce a zda si jej tedy můžete osobně vyzvednout v požadovaný den nebo čas.

Jelikož se v této naší partnerské prodejně Elektrouniversal nachází nově již výše zmíněné kuchyňské studio (nachází se přímo v prodejně v prvním podzemním podlaží), rádi Vás v případě zájmu pracovníci pobočky kuchyňským studiem provedou a v případě zájmu Vám rádi vytvoří 3D návrh kuchyně dle Vašich požadavků.

 


Jak se k nám dostanete?

Adresa: Bělohorská 122, 128 (prodejny ELEKTROUNIVERSAL: po - pá 8,30-17,30)

Tramvají: č. 22, 25 zastávka U Kaštanu


Zvětšit mapu

Zvětšit mapu

Na těchto prodejnách si můžete vyzvednout:

Velké i malé spotřebiče (tel: 220 517 080, 220 510 460)